Laura Mercier

O MARCE

Laura Mercier, pionierka „Flawless Face” czyli nieskazitelnej twarzy, jest światowej sławy wizażystką i innowacyjną siłą stojącą za kultowymi produktami tej marki i luksusowymi technikami artystycznymi. Nadal czyni artyzm bez wysiłku dzięki intuicyjnemu podejściu do urody i filozofii.

Laura Mercier

Laura Mercier to pionierka "nieskazitelnego wyglądu", czterostopniowego, doskonałego dla cery, rutynowego planu, który sprawia, że świeży, nienaganny wygląd jest naprawdę osiągalny. Każdy etap techniki Nieskazitelnej Twarzy optymalnie przygotowuje skórę do kolejnego.

Przygotuj idealną, gładką bazę. Nałóż podkład lub krem nawilżający o lekkim zabarwieniu tylko tam, gdzie jest to potrzebne, aby wyrównać koloryt skóry. Następnie niech niechciane niedoskonałości lub przebarwienia zostaną ukryte lub skorygowane. Na koniec, lekka warstwa przezroczystego sypkiego pudru utrwalającego nakładana za pomocą kultowego pędzelka Laury, zapewnia makijażowi trwałość na cały dzień.

W ofercie Laura Mercier znajdziesz także odrobinę koloru z kultowymi ulubieńcami, takimi jak Caviar Stick Eye Colour, intensywny kredka do powiek idealna do używania w podróży, oraz Petal Soft Lipstick, który delikatnie uśmiecha się na twoich ustach.

Sekretem nieskazitelnego makijażu jest doskonale przygotowana skóra. Uwielbiane przez skórę rozkosze nie kończą się na twarzy - zanurz swoje zmysły w kultowej i luksusowej kolekcji kąpielowo-pielęgnacyjnej marki. Z unikalnymi esencjami, w tym ciepłym zapachem Ambre Vanille i Almond Coconut, kolekcja jest idealna na wieczór pielęgnacyjny. Skóra będzie odżywiona i jedwabiście gładka od stóp do głów.