Proszę wybierz miejsce dostawy
Opcje dostawy dla:
Polska

Aktualizacja w sprawie Brexitu

LOOKFANTASTIC z przyjemnością informuje, że Brexit nie będzie mieć wpływu na Twoje zakupy i nadal będzie można składać zamówienia w ten sam sposób jak wcześniej.

W przypadku klientów znajdujących się w Unii Europejskiej większość naszych produktów będzie wysyłana z naszego centrum dystrybucyjnego w UE, dlatego zamawianie u nas będzie kontynuowane bez zmian.

W przypadku wszelkich produktów wysyłanych z Wielkiej Brytanii na adresy w UE, podatki i cła zostaną rozliczone w Twoim imieniu w porozumieniu z naszym kurierem, więc nie będzie to mieć na Państwa żadnego wpływu.


Opcje Dostawy

W odpowiedzi na COVID-19 wszyscy nasi przewoźnicy podejmują środki ostrożności, aby zapewnić zdrowie oraz dobre samopoczucie swoich kierowców i klientów.

Zapewniamy, że nasi przewoźnicy postępują zgodnie z radami i wytycznymi rządu, oraz że bezpieczeństwo każdego jest naszym priorytetem.

Na obecnym etapie ta sytuacja nie ma wpływu na nasze usługi i dostawy, jednak zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z adresu domowego podczas składania zamówień.

Kontynuując, wszyscy przewoźnicy będą korzystać z usługi bezkontaktowej dostawy, co oznacza, że nie trzeba będzie podpisywać odbioru dostarczonej paczki.

Wszystkie wytyczne oraz środki ostrożności przewoźników można sprawdzić po odwiedzeniu strony danego przewoźnika. O wysyłce zamówienia zostaniecie Państwo poinformowani mailowo w celu potwierdzenia informacji o dostawie.

Mamy nadzieję, że rozumiecie Państwo środki, które zostały wdrożone w celu ochrony i zapewnienia kontynuacji normalnego funkcjonowania realizacji zamówień.

Zamówienie dojdzie w ciągu 2-5 dni roboczych

Zamówienie dojdzie w ciągu 2-5 dni roboczych

Dostawa ekspresowa


W przypadku dostawy ekspresowej, realizowanej w ciągu 1 do 2 dni roboczych, zamówienie należy złożyć przed godz. 16:00

*Czas dostawy może się różnić w zależności od kodu pocztowego


Zamówienia złożone po godzinie 16:00 w piątek będą realizowane w poniedziałek/wtorek


Zamówienia złożone za pośrednictwem usługi ekspresowej w sobotę lub niedzielę zostaną dostarczone w najbliższy wtorek/środę