Kérastase

O Kérastase
Intensywnie doświadczane na dłoniach kobiet na całym świcie od 1964 roku. W sercu tego unikalnego dobrze prosperującego biznesu, setki dłoni pracowało w synchronii.

Ręce najlepszych naukowców, skrupulatnie analizują włosy, tworząc innowacyjne formuły oraz oceniając ich wydajność poprzez rygorystyczne testy.

Ręce profesjonalnych pracowników, doskonalących nasze rytuały w salonach dzięki precyzyjnym technikom i odprężającym gestom, pozwalając nam, kobietom, doznawać zmysłowej przyjemności.

Ręka na miarę luksusu, oddająca istotę potrzeb kobiet poprzez dedykowaną diagnozę, oferująca niestandardowe rozwiązania, ukazujące piękno naszych włosów.

O Kérastase

Kérastase

Wzmacniaj i ulepszaj swoją rutynę pielęgnacji włosów profesjonalną, luksusową pielęgnacją od Kérastase.

Odkryj przodujące na rynku formuły wzbogacone najwyższej jakości aktywnymi składnikami, które pomagają w zwalczaniu głównych i wtórnych problemów związanych z pielęgnacją włosów, jednocześnie dostosowując się do wszystkich rodzajów i tekstur.

W salonach fryzjerskich Kérastase znane jest z przełomowych zabiegów Fusio-Dose, które łączą potężny koncentrat z unikalnym wzmacniaczem. Z 42 kombinacjami do wyboru, Fusio-Dose oferuje spersonalizowane leczenie włosów, które specjalnie ukierunkowane jest na wrażliwość twoich włosów.

Kérastase oferuje ponad 15 indywidualnie dobranych kolekcji luksusowej pielęgnacji włosów. Kolekcja Curl Manifesto jest mieszanką ceramidów i miodu, aby odżywić fale, loki i spirale, podczas gdy Chroma Absolu dostarcza przełomowych innowacji w pielęgnacji włosów farbowanych. Densifique promuje pełniejszy wygląd, podczas gdy Nutritive jest idealny dla suchych włosów, aby pomóc w ich kondycjonowaniu i wygładzaniu.

Odkryj szeroki wybór produktów do pielęgnacji włosów Kérastase, w tym szampony, odżywki, oleje do włosów, serum i maseczki, każdy starannie opracowany dla wszystkich rodzajów włosów.