Skontaktuj się z nami

W lookfantastic.pl robimy wszystko, aby zapewnić najwyższy poziom serwisu i zawsze wyprzedzić Twoje wymagania. Mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania, jakie możesz mieć. Jeśli nie, proszę skontaktuj sie z nami za pomocą : 

WIADOMOŚĆ

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z nami jest za pomocą naszego Centrum Wiadomości znajdującego się w zakładce ‘moje konto’ ( pamiętaj, że musisz się zalogować zanim wyślesz wiadomość). Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu jednego, roboczego dnia. Używanie Centrum Wiadomości pozwana nam i Tobie na łatwe śledzenie wszystkich twoich pytań oraz zamówień.
Jeśli masz pytanie, zawsze jako pierwsze, możesz sprawdzić naszą listę : Często zadawane pytania , znajdziesz tam np. Jak używać naszej strony, jak założyć konto czy jak śledzić swoje zamówienie. 


NAPISZ DO NAS

Look Fantastic Customer Service Department
The Stables,
Gadbrook Park,
Gadbrook Way,
Rudheath,
Northwich,
Cheshire,
CW9 7RA


Napisz do nas na wyżej podany adres, ale proszę pamiętaj, że adres ten NIE JEST adresem do zwrotów towarów zakupionych na naszej stronie. Jeśli musisz zwrócić produkt skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, gdzie znajdziesz wszytskie informacje. 

OPINIA

Zawsze szukamy możliwości, aby ulepszyć naszą stronę i bardzo chcielibyśmy usłyszeć Twoją recenzje. Komentarze na temat naszego serwisu, a nawet idee, które pomogłyby ulepszyć Twoje doświadczenie na stronie są zawsze mile widziane. Daj nam znać co myślisz poprzez wysyłanie maila do naszego Biura Relacji z Klientami : feedback@thehutgroup.com.
Pamiętaj: Biuro Relacji z Klientami nie może odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące serwisu. Jeśli masz pytania odnośnie zakupów bądź zamówienia które zostało juz złożone możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta używając Centrum Wiadomości. Po prostu kliknij na ‘Moje konto’ w prawym górnym rogu naszej strony.
Biuro Relacji z Klientami pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00. 

WSPÓŁPRACA

Jeśli chciał(a)byś przedyskutować partnersto z The Hut Group bądź dostarczać produkty do naszego sklepu internetowego, skontaktuj się z nami tu: partnerships@thehutgroup.com

ZAINTERESOWANY/NA PRACĄ W LOOKFANTASTIC ?

Wyślij nam maila załączając Twoje CV na : recruitment@thehutgroup.com.