THE ORDINARY

The Ordinary

Produkty The Ordinary zrewolucjonizowały pielęgnację dla każdego typu cery. Nie tylko są eleganckie, ale także wykorzystują skuteczne technologie kliniczne do poprawy kondycji cery w bardzo przystępnej cenie. Jest to marka kochana przez wszystkich miłośników pięknej cery.

POZNAJ MARKĘ

The Ordinary to marka, która specjalizuje się w chemii materiałów i biochemii w otwarty sposób. Odkryjesz tu estetyczne kosmetyki, o prostym składzie, których działanie ma przede wszystkim odzwierciedlenie w badaniach. Uczciwość w funkcjonalnych kosmetykacj jest rzadka, ale The Ordinary został stworzony, aby wspomagać pięknej cerze w swojej bezkompromisowej i prawdziwej formie. Zakochaliśmy się w tej marce nie tylko w zakresie technologii, których używa, ale także w uczciwości i szczerości.

The Ordinary

The Ordinary Skincare została wprowadzona na rynek przez firmę kosmetyczną DECIEM w 2016 roku z zamiarem stworzenia gamy produktów do pielęgnacji skóry, które umieszczają naukę i transparentność w centrum swojego markowania. Celem The Ordinary jest oderwanie połączenia między jakością a ceną, zachęcając konsumentów do zakupu produktów, które łączą jakość, naukowo uzasadnione składniki i pobierają za nie uczciwą cenę. Marka chlubi się funkcjonalną urodą i technologiami klinicznymi, zaprojektowanymi tak, aby być łagodnymi zarówno dla twojej skóry, jak i portfela. Pielęgnacja skóry powinna być prosta i skuteczna, dlatego celem The Ordinary jest odkodowanie skomplikowanych list składników za pomocą uproszczonych list składników. Marka priorytetowo traktuje innowacyjne formuły, do których sięgasz wielokrotnie. Wśród gamy produktów do odkrywania, Płyn do oczyszczania Squalane jest doskonały dla poszukiwaczy nawilżenia, podczas gdy Niacinamide 10% + Zinc 1% jest idealny dla nierównego odcienia skóry. Jeśli szukasz uderzenia rozjaśniającego, zalecamy Witaminę C Suspension 23% + HA Spheres, lub Formułę Superficial Peeling Lactic Acid 10% + HA 2% do łagodnego złuszczania. Najpopularniejszy produkt The Ordinary, Niacinamide 10% + Zinc 1% Mineral Blemish Formula, został zaprojektowany, aby zmniejszyć widoczność plam, trądziku i rozjaśnień. Serum zawiera obfite dawki witaminy B3, aby pomóc w uzyskaniu jasnej, zrównoważonej cery. Ponadto pomaga regulować produkcję sebum. Dla tych, którzy szukają nawilżającego żelu do mycia twarzy, Płyn do oczyszczania Squalane ma lekką formułę kremu do oleju, który natychmiast rozpuszcza zanieczyszczenia bez przesuszania. Wzbogacony Squalane i Lipofilowymi Estrami, formuła pomaga nawilżać cerę, pozostawiając ją idealnie przygotowaną do dalszej pielęgnacji. Następnie, Roztwór Peelingujący AHA 30% + BHA 2% był trendem na TikToku, który naprawdę przyciągnął uwagę świata piękna. Zabieg złuszczający działa jako 10-minutowa kuracja złuszczająca, pomagając w promowaniu gładkiej, promiennej skóry. Zasilany przez 30% AHA i 2% BHA, formuła działa na odblokowanie zatkanego porów, podczas gdy Kwas Hialuronowy walczy z suchością. Bądź ostrożny z tym produktem: roztwór peelingujący zawiera bardzo wysoką koncentrację wolnych kwasów i nie nadaje się dla wrażliwych typów skóry.