The Ordinary

Produkty The Ordinary zrewolucjonizowały pielęgnację dla każdego typu cery. Nie tylko są eleganckie, ale także wykorzystują skuteczne technologie kliniczne do poprawy kondycji cery w bardzo przystępnej cenie. Jest to marka kochana przez wszystkich miłośników pięknej cery.

POZNAJ MARKĘ

The Ordinary to marka, która specjalizuje się w chemii materiałów i biochemii w otwarty sposób. Odkryjesz tu estetyczne kosmetyki, o prostym składzie, których działanie ma przede wszystkim odzwierciedlenie w badaniach. Uczciwość w funkcjonalnych kosmetykacj jest rzadka, ale The Ordinary został stworzony, aby wspomagać pięknej cerze w swojej bezkompromisowej i prawdziwej formie. Zakochaliśmy się w tej marce nie tylko w zakresie technologii, których używa, ale także w uczciwości i szczerości.

The Ordinary

76 wyników

Sortuj

Products

The ordinary to marka z kosmetykami do pielęgnacji skóry dedykowana do zwalczania problemów skóry każdego dnia. Stworzona na unikalnej technologii większej firmy DECIEM, The Ordinary tworzy kolekcję produktów, które oferują skoncentrowaną siłę na danym problemie Twojej cery. Produkty tej marki w składzie nie posiadają żadnych chemikaliów, czyli sa wolne od parabenów, olejków mineralnych oraz siarczanów.