Aveda

80 wyników

Produkty do pielęgnacji skóry Aveda

Aveda skincare to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu swoich produktów w sposób zrównoważony. Począwszy od opakowania, a skończywszy na produktach, wielką zasługą Avedy jest to, że jej produkcja jest odpowiedzialna i ekologicznie zrównoważona. Ponadto, produkty Aveda odżywiają i pielęgnują skórę, aby dać jej najlepszą wersję siebie. Produkty te zostały opracowane z wykorzystaniem pielęgnujących olejków roślinnych, które odżywiają i nawilżają skórę, a także usta i włosy.

Ponadto Aveda to marka w 100% wegańska i cruelty-free, więc wszystkie produkty są przyjazne dla wegan i zrównoważone. 100% produktów Aveda jest wytwarzanych przy użyciu energii wiatrowej, a jednym z głównych celów marki jest ochrona ziemi i wody pitnej poprzez odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych.

Jej najbardziej znanymi produktami są produkty do pielęgnacji włosów, takie jak szampony, odżywki, serum i inne. Z drugiej strony można znaleźć również kremy przeciwsłoneczne, akcesoria do makijażu i włosów, takie jak szczotki. Dbając o całe Twoje ciało, gama produktów Aveda zapewni nawilżenie i odżywienie niezbędne do wygładzenia i rozświetlenia Twojej skóry.

Sortuj

Products