O Nas

Zapoczątkowana w 1996 roku strona internetowa lookfantastic jest oryginalnym brytyjskim butikiem kosmetycznym on-line. Dziś zajmujemy pierwsze miejsce w Europie jako urodowy sklep detaliczny. Jesteśmy finałowym celem dla poszukujących produktów do włosów, urody, pielęgnacji skóry i wszystkich podobnych produktów beauty. Posiadając ponad 14 000 produktów i ponad 400 marek pośród włosów, make-up, pielęgnacji skóry, elektroniki, zdrowia i produktów oragnicznych, pozwala nam na stwierdzenie, że mamy coś dla każdego. 

Wzbudzając zainteresowanie u ponad pół miliona wyjątkowych odwiedzających naszą stronę ( lookfantastic.com ) i osiągając £80m ( prawie 382m PLN) sprzedaży w 2015 roku, lookfantastic.com urósł w siłę i utrzymuje prowadzenie w areii on-line marketu, beauty. Jesteśmy dumni z naszego szerokiego wyboru marek i produktów, ekskluzywnych darmowych prezentów dołączanych do zamówień i fantastycznych nagrodzeń dla członków lookfantastic.

Razem z oddanym składem ekspertów beauty, którzy uczęszczają na regularne treningi prowadzone przez producentów kosmetyków, lookfantastic.pl dostarcza praktyczne i dopasowane informacje na temat produktów. Posiadamy nie tylko wiele z wiodących i luksusowych marek beauty, tj.: Estee Lauder, GHD, Dermalogica, Redken, Origins, Kérastase, Ren, Elemis, ale i wiele, wiele innych

ZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE 


Każdego dnia na lookfantastic.pl pojawiają się nowe produkty. Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje i oferty. Nie zapomnij obserwować nas na Facebooku i Instagramie, gdzie dowiesz się o regularnych rozdaniach i uaktualnieniach. 


WSPÓŁPRACA


Jeżeli chciałbyś/chciałabyś przedyskutować warunki współpracy z THG bądź dostarczać produkty do naszej strony proszę skontaktuj się z : partnerships@thehutgroup.com.