Living Proof

POZNAJ MARKĘ

Rozwiązujemy najtrudniejsze wyzwania związane z pięknem dzięki nauce i opatentowanej technologii pochodzącej z MIT. Założyciele Våre są stylistami włosów, którzy mieli dość ograniczeń konwencjonalnych produktów i naukowców biotechnologicznych, którzy nie mieli żadnych uprzedzeń co do tego, co można lub czego nie można zrobić w urodzie.


Razem postanowili stworzyć wyniki widoczne z drugiego końca pokoju. Dwadzieścia patentów, ponad 50 produktów i ponad 150 nagród później, mamy niezliczone listy miłosne, dziękując nam za zmianę życia na wiele sposobów i na małą skalę. My jesteśmy nauką. Ty jesteś naszym żywym dowodem - czyli Living Proof® 

KUP TERAZ

Living Proof

Living Proof to pielęgnacja włosów, która stawia na naukę. Stworzona w 2005 roku przez zespół stylistów fryzur i profesorów z MIT w Stanach Zjednoczonych, gama produktów Living Proof dzisiaj liczy 45 produktów, które mają na celu rozwiązanie problemów z włosami u ich źródła. Każdy produkt stworzony przez Living Proof wykorzystuje technologie kliniczne, aby stworzyć skuteczne podstawowe produkty dla wszystkich rodzajów włosów, zarówno farbowanych, jak i naturalnych.

Dla Living Proof jakość ich produktów jest wyrażona w liczbach. Firma zdobyła ponad 150 nagród, opatentowała 20 unikalnych składników i wprowadziła na rynek międzynarodowy 50 unikalnych produktów. Living Proof to pielęgnacja włosów dla klientów, którzy cenią sobie formuły oparte na nauce, które eliminują zbędne składniki i koncentrują się na tym, co jest potrzebne; wysokiej jakości składniki, które odżywiają i chronią wszelkiego rodzaju włosy w każdym wieku.

Gama produktów Living Proof obejmuje szeroki wybór produktów, takich jak szampony, odżywki, sera i traktamenty opracowane specjalnie dla twoich włosów, czy potrzebujesz produktów do regeneracji włosów, czy serum do ujarzmienia puszenia. Przeglądaj pełną gamę produktów Living Proof online i włącz 16 lat badań prowadzonych przez naukowców z MIT do swojej codziennej rutyny pielęgnacji włosów.