27 Przedmioty
Strength + Repair
Wybrane
Filtry
Living Proof Perfect Hair Day Shampoo and Conditioner Bundle for Hydration, Softness and Shine
Sugerowana cena detaliczna:69.00€Aktualna cena:55.20€
116.95€ za L
Living Proof Triple Bond Complex wzmacniający produkt do włosów 45 ml
42.00€
933.33€ za L
Living Proof Moisture Rescue Mask 236ml
42.00€
42.00€ za unit
Living Proof Curl Definer produkt odżywczy do włosów kręconych 190 ml
36.00€
189.47€ za L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Sugerowana cena detaliczna:78.20€Aktualna cena:62.56€
62.56€ za unit
Living Proof No Frizz Vanishing Oil 50ml
39.95€
799.00€ za L
Living Proof Restore Shampoo and Condtioner Bundle for Damage Repair, Strengthening and Shine
Sugerowana cena detaliczna:69.00€Aktualna cena:55.20€
116.95€ za L
Living Proof Perfect Hair Day Trial Kit
40.25€
149.07€ za l
Living Proof Full Shampoo & Conditioner + Moisture Rescue Mask for Lightweight Hair Hydration & Volume
Sugerowana cena detaliczna:57.50€Aktualna cena:41.40€
41.40€ za unit
Living Proof Curl Shampoo and Conditioner Bundle for Stronger, Hydrated, Healthier looking curls
Sugerowana cena detaliczna:69.00€Aktualna cena:55.20€
Living Proof No Frizz Intense Moisture Mask intensywnie nawilżająca maseczka zapobiegająca puszeniu się włosów 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:43.70€Aktualna cena:21.85€
109.25€ za L