Ameliorate

AMELIORATE Intensive Lip Treatment

Twoje usta zasługują na soczyste ożywienie używając Intensive Lip Treatment firmy AMELIORATE; nawilżająca formuła, która zapewnia natychmiastową ulgę i komfort suchym, spierzchniętym ustom. Tłusty i szybko wchłaniany zabieg pielęgnacyjny zawiera optymalne poziomy składników aktywnych, które wraz z mieszanką aminokwasów podobnych do ceramidu, lipidów owsianych i unikalnego kompleksu nawilżającego LaH6 marki uzupełniają wilgoć, wzmacniają barierę ochronną skóry i poprawia elastyczność. Wargi pozostają miękkie, gładsze i wyglądają zdrowiej.

Kup Teraz

Zapoznaj się z Ameliorate

Po latach zmagania się z Rogowaceniem Mieszkowym, Anette założył Ameliorate z misją stworzenia bardziej miękkiej, gładszej, zdrowo wyglądającej skóry dla każdego. Dzięki unikalnemu połączeniu składników, produkty te pomagają nawilżać suchą skórę, zapobiegać wrastającym włosom i pozostawiać skórę niezwykle miękką i gładką.

Kup Teraz

Ameliorate

38 wyników

Produkty Ameliorate

Ameliorate, marka premium do pielęgnacji skóry, oferuje skuteczne, przebadane dermatologicznie rozwiązania. Jego balsam do ciała jest znany w branży kosmetycznej jako "Święty Graal" w leczeniu keratosis pilaris. Z biegiem lat marka opracowała kolejną gamę produktów dedykowanych specjalnie dla osób o skórze suchej i odwodnionej. Produkty Ameliorate zadbają o całe Twoje ciało, a także o skórę głowy za pomocą specjalnych zabiegów. Produkty Ameliorate zawierają różne formuły nawilżające oraz unikalne LaH6, które wnikają w skórę, aby zwiększyć poziom nawilżenia i nawodnienia.

Sortuj

Products