AHAVA

54 wyników

AHAVA, produkty bezpośrednio z Morza Martwego

Założona w 1988 roku, AHAVA jest uznaną na całym świecie marką, która jest pionierem w stosowaniu produktów zawierających składniki z Morza Martwego. AHAVA zapewniła sobie pozycję lidera w branży kosmetycznej jako ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry. Wykorzystując uzdrawiającą i regenerującą moc minerałów z Morza Martwego, AHAVA produkuje wysokiej jakości, klinicznie sprawdzone, luksusowe produkty, które specjalizują się w ochronie, odżywianiu i odmładzaniu skóry.

W przeciwieństwie do innych marek, AHAVA posiada własny zespół naukowców, którzy opracowują własne produkty. Dlatego też AHAVA posiada unikalne i ekskluzywne opatentowane formuły, które są również wegańskie i wolne od okrucieństwa wobec zwierząt. Ciesz się gamą produktów do pielęgnacji skóry AHAVA, wzbogaconych o najlepsze składniki odżywcze z Morza Martwego. Ponadto, produkty AHAVA są odpowiednie dla osób z alergiami i wrażliwą skórą.

Produkty AHAVA obejmują AHAVA Mineral Hand Cream, AHAVA Refreshing Cleansing Gel, AHAVA Salt Scrub i wiele innych. Nadszedł czas, aby je odkryć.

Sortuj

Products