164 Przedmioty
Zniszczone włosy
Wybrane
Filtry
Living Proof Moisture Rescue Mask 236ml
42.00€
42.00€ za unit
Aveda Miraculous Oil High Shine Hair Concentrate 50ml
Sugerowana cena detaliczna:39.10€Aktualna cena:29.33€
586.60€ za L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Sugerowana cena detaliczna:78.20€Aktualna cena:62.56€
62.56€ za unit
Aveda Botanical Repair Pre-Shampoo Treatment 150ml
Sugerowana cena detaliczna:44.85€Aktualna cena:33.64€
224.27€ za l
Pureology Color Fanatic Multi-Purpose Hair Spray lakier do włosów 200 ml
37.38€
186.90€ za L
Kérastase Resistance Ciment Thermique termoochronny preparat do włosów 150 ml
42.55€
283.67€ za L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment kuracja do włosów 250 ml
32.20€
128.80€ za L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Rinse-Off Mask 250ml
36.23€
144.92€ za L
Matrix Instacure Build-A-Bond Mighty Care Conditioner 300ml
17.71€
59.03€ za L
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil olejek do skóry głowy i włosów 50 ml
Sugerowana cena detaliczna:11.44€Aktualna cena:8.58€
171.60€ za L
Kérastase Resistance Therapiste Masque maseczka do włosów 200 ml
58.65€
293.25€ za L