bareMinerals

Pochodzimy z San Francisco, otoczeni artystami i innowatorami, którzy inspirują nas, aby myśleć inaczej, podążać za wewnętrznym instynktem i wkładać nasze serca i dusze we wszystko co robimy. Tworzymy produkty inne od wszystkich i łączymy się z kobietami w sposób w jaki żadna inna marka się nie odważyła. Przez ponad 35 lat zbudowaliśmy społeczeństwo silnych, zafascynowanych kobiet, które zostały naszymi klientkami, a co więcej życiowymi przyjaciółmi. Stworzyliśmy innowacyjne produkty, które są wzmocnione nawilżającymi, odżywczymi i kochającymi skórę minerałami. Formułujemy nasze produkty z czystością w naszych głowach, abyś mogła się czuć dobrze na temat wszystkiego co robimy. Kontaktujemy się z kobietami w sposób głęboki i znaczący, ponieważ naszym celem nigdy nie było upiększenie ich, ale uświadomienie im, że są piękne. Jesteśmy tu, aby stworzyć pozytywną zmianę w życiu kobiet.

ZOBACZ WSZYSTKO

bareMinerals

106 wyników

bareMinerals, czyste piękno z naturalnych źródeł

bareMinerals to marka kosmetyczna, która stworzyła rewolucyjną koncepcję "czystego piękna". Innymi słowy, produkty wykonane wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, bez chemikaliów szkodliwych dla środowiska i dla nas wszystkich, wyłącznie wegańskie i wolne od okrucieństwa wobec zwierząt. bareMinerals była również jedną z pierwszych marek, która zainicjowała kampanię recyklingu wszystkich opakowań po zakupionych produktach, drastycznie zmniejszając wpływ firmy na środowisko i unikając zmarnowania około 24 000 kg plastiku. Lista produktów bareMinerals obejmuje bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturizer oraz bareMinerals Original Powder SPF15, ale zachęcamy do przejrzenia całego katalogu i oddania się czystemu pięknu.

Filozofia bareMinerals znajduje również odzwierciedlenie w kolekcji produktów do pielęgnacji skóry, w której znajdują się zdrowe kosmetyki zaprojektowane tak, aby odżywić, wygładzić i udoskonalić cerę, nadając jej naturalny blask. Ich linie do makijażu pomogą Ci stworzyć nieskazitelny wygląd i sprawią, że poczujesz się w harmonii ze sobą i planetą Ziemią, więc na co czekasz? Bądź częścią rewolucji czystego piękna.

Sortuj

Products