Aveda

POZNAJ MARKĘ

Aveda: łączy piękno, środowisko i dobre samopoczucie


Naszą misją jest dbanie o świat, w którym żyjemy, od naszych produktów po czyny, w których odwdzięczamy się społeczeństwu. W Aveda dążymy do stworzenia przykładu środowiskowego lidera oraz odpowiedzialność – nie tylko dla świata urody, ale także na świecie. Nasze produkty zawierają tylko organiczne składniki; rozpoczynając od olejków arganowego, jojoba i jaśminowego, które zapewniają nawilżenie, do odtruwającego ekstraktu z zielonej herbaty oraz wygładzającego aloesu. Wierzymy, że to co nakładasz na swoje ciała powinno być tak naturalne jak to co jesz.


ZOBACZ WSZYSTKO

Aveda Haircare

203 wyników

Aveda Produkty do pielęgnacji włosów

Aveda narodziła się z pomysłu Horsta Rechelbachera, aby osiągnąć połączenie dobrego samopoczucia fizycznego i duchowego. Dzięki swoim podróżom po Indiach, założyciel Avedy zrozumiał najgłębsze potrzeby swoich klientów, aby osiągnąć wewnętrzne i zewnętrzne piękno w harmonii i szacunku do naszej planety. Tak narodziła się Aveda Hair, linia profesjonalnych produktów botanicznych wykonanych w 100% wegańskich, przyjaznych pszczołom, organicznych i przede wszystkim dostępnych dla każdego.

Obecnie uważana za jedną z wiodących ekologicznych marek do pielęgnacji włosów, Aveda oferuje szeroką gamę szamponów, odżywek, zabiegów, takich jak farba do włosów, tonery, produkty do stylizacji Aveda i wiele innych. Jeśli kochasz siebie, swoje włosy i naszą piękną planetę, wybierz jakość i ekologiczną pielęgnację włosów Aveda.

Sortuj

Products