Aveda

POZNAJ MARKĘ

Aveda: łączy piękno, środowisko i dobre samopoczucie


Naszą misją jest dbanie o świat, w którym żyjemy, od naszych produktów po czyny, w których odwdzięczamy się społeczeństwu. W Aveda dążymy do stworzenia przykładu środowiskowego lidera oraz odpowiedzialność – nie tylko dla świata urody, ale także na świecie. Nasze produkty zawierają tylko organiczne składniki; rozpoczynając od olejków arganowego, jojoba i jaśminowego, które zapewniają nawilżenie, do odtruwającego ekstraktu z zielonej herbaty oraz wygładzającego aloesu. Wierzymy, że to co nakładasz na swoje ciała powinno być tak naturalne jak to co jesz.


ZOBACZ WSZYSTKO

Aveda

Aveda pielęgnacja włosów posiada linię produktów do codziennej pielęgnacji, są to szampony i odżywki oraz produkty do stylizacji i do wykończenia fryzury, które dadzą Ci efekt jak po wizycie u fryzjera. Odkrywając wyjątkowe formuły dla suchych, zniszczonych i farbowanych włosów, Twoje włosy nigdy nie będą miały złego dnia z Aveda.

2019 © The Hut.com Limited, firma zarejestrowana w Anglii i Walii (numer firmy 05016010) pod zarejestrowanym adresem: Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ)

Zapłać bezpiecznie z
Visa Mastercard Maestro Amex