POZNAJ MARKĘ

Chantecaille nie jest tylko marką; jest legendą. Urodzona przez jedne pokolenie i przekazana kolejnemu. Jej celem jest zyskanie pozycji w globalnym markecie kosmetycznym podczas rozprzestrzeniania wiedzy o globalnych problemach. Dziedzictwo jest zbudowane dzięki współpracy całej rodziny. Sylvie Chantecaille, francuska głowa rodziny i założycielka marki, która ma dwie córki: Olivia i Alex, które nadają marce kreatywności i pasji. Również mężczyzna gra znaczącą role; syn Sylvie, Philippe to technologiczny maniak, który odnajduję się świetnie w świecie medialnym. Natomiast mąż Sylvie, Oliver posiada głowę idealną do finansów. Gdy wszystkie te osobowości współpracują razem, możemy zobaczyć jaki sukces i szybki rozwój przynosi to marce. Marka stara się dostarczyć idealne produkty dla swoich wymagających klientów. Od rozległych pól na południu Francji po laboratoria, wyznaczają oni drogę w naukowej innowacji kosmetycznej. Oferują oni swoim klientom tylko najbardziej ekskluzywne, o najlepszej jakości i zapachu produkty.

ZOBACZ WSZYSTKO

Chantecaille

Odkryj Chantecaille produkty do makijażu i pielęgnacji skóry na Lookfantastic, włączając tusze do rzęs, podkłady i pomadki oraz kremy na dzień i na noc, kremy pod oczy i maski.
Z niesamowitymi składnikami z południa Francji, marka ta jest jedna z najbardziej znanych, jeśli chodzi o luksusowe kosmetyki. Z pięknym opakowaniem i formułą, która jest przyjazna Twojej skórze wszystkie produkty Chantecaille są zaprojektowane i idealnie nadające się dla każdego rodzaju skóry pozostawiając ją nieskazitelną.