Giorgio Armani

POZNAJ MARKĘ

Giorgio Armani przekłada swoje poczucie mody i estetyki na świat perfum, makijażu i pielęgnacji skóry.

Elegancja jest kluczowa: piękno, prostota i jakość są dostarczane za pośrednictwem produktów wykonanych z najlepszych materiałów, zaprojektowanych z myślą o dyskretnym i ponadczasowym wyrafinowaniu.

LUMINOUS SILK FOUNDATION

Odkryj swoje wewnętrzne światło.


Zainspirowany czarującym jedwabiem, "The Fabric of Emperors", to świetlisty podkład który idealnie się nakłada się w nieważkości, tworząc nieskazitelną barwę od wewnątrz. Ten podkłąd pomaga poprawić teksturę i rozmycie niedoskonałości, dostępny w 30 odcieniach, aby dopasować do każdej twarzy.


Giorgio Armani

Giorgio Armani Beauty powstała w 2000 roku, wyrosła na bazie ogromnego sukcesu legendarnego potentata modowego. Jednakże, z zakresem kultowych produktów do makijażu oraz luksusowo zmysłowych perfum, ta część imperium Giorgia rozkwitła jako gwiazda sama w sobie.

Linia makijażu Giorgio Armani została stworzona z jedną główną filozofią - uproszczenia makijażu i zachowania jego naturalności. To w tej wierze powstały gwiazdorskie produkty, takie jak ikoniczny podkład Luminous Skin Foundation, który wnosi świeże powietrze nieskazitelnej skóry Hollywood do każdego użytkownika. Kochany i uwielbiany przez makijażystów, celebrytów takich jak Kim Kardashian, influencerów z Instagrama i YouTube'a oraz konsumentów na całym świecie, stał się nieodłącznym elementem wysokiej klasy kosmetyczek do makijażu na całym świecie.

Przez lata Giorgio Armani wydawał ponadczasowo eleganckie perfumy dla kobiet, takie jak seria Si - promowana przez znaną aktorkę Cate Blanchett - Code, a ostatnio również My Way. Marka stworzyła zapach na każdą okazję, ponieważ użytkownicy mogą wybierać między szlachetną elegancją chypre (Si) a kwiatową drzewnością (My Way).

Jednakże, nie chodzi tylko o kobiety. Marka Giorgio Armani tworzy doskonałe perfumy dla mężczyzn, takie jak słodko mroczny Code.

LOOKFANTASTIC to oficjalny brytyjski dystrybutor produktów Giorgio Armani.