305 Przedmioty
Professional Haircare for Dry Hair
Wybrane
Filtry
Living Proof No Frizz Vanishing Oil
31.00€
620.00€ za L
Joico Defy Damage DETOX Cleansing Crème 300ml
26.34€
87.80€ za l
Redken All Soft and One United Bundle
85.68€
114.24€ za L
Aveda Nutriplenish Intense Hydration Crème Masque maseczka intensywnie nawadniająca 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:55.20€Aktualna cena:41.40€
207.00€ za L
Aveda Invati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Conditioning Treatment 100ml
Sugerowana cena detaliczna:44.85€Aktualna cena:33.64€
336.40€ za L
Joico HydraSplash Hydrating Shampoo szampon nawadniający 1000 ml
60.15€
60.15€ za L
Joico Moisture Recovery Shampoo 1000ml
60.09€
60.09€ za L
Joico Blonde Life Brightening Conditioner odżywka rozjaśniająca 1000 ml
69.58€
69.58€ za L
Living Proof No Frizz Vanishing Oil 50ml
39.95€
799.00€ za L
Joico Moisture Recovery Conditioner odżywka regenerująca 1000 ml
63.71€
63.71€ za L
KMS Tame Frizz Conditioner wygładzająca odżywka do włosów 250 ml
26.45€
105.80€ za L
KMS Tame Frizz Shampoo wygładzający szampon do włosów 300 ml
24.15€
80.50€ za L
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo & Rich Hydrating Mask Bundle
77.45€
172.11€ za L
Joico YouthLock Shampoo szampon do włosów 300 ml
30.02€
100.07€ za L
Joico Moisture Recovery Thick Coarse Hair Hydrating Home Care Kit
72.34€
90.43€ za L
Aveda Cherry Almond Softening Shampoo & Conditioner Bundle
Sugerowana cena detaliczna:57.50€Aktualna cena:48.88€
108.62€ za L
Pureology Nanoworks Gold Shampoo złoty szampon do włosów 266 ml
33.35€
125.38€ za L
Shu Uemura Art of Hair Izumi Tonic Rice Water Shampoo and Conditioner Routine
93.46€
169.93€ za L
Joico K-Pak Reconstructing Conditioner odżywka odbudowująca 1000 ml
69.58€
69.58€ za L
Goldwell Dualsenses BondPro+ 60Sec Treatment 200ml
21.85€
109.25€ za L
Kérastase Nutritive Daily Nourishing Regime for Medium-Thick Very Dry Hair
203.55€
345.00€ za L