305 Przedmioty
Professional Haircare for Dry Hair
Wybrane
Filtry
VIRTUE Damage Reverse Serum serum odbudowujące 50 ml
67.85€
1,357.00€ za L
Aveda Scalp Solutions Balancing Shampoo szampon przywracający równowagę 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:34.50€Aktualna cena:25.88€
129.40€ za L
Aveda Scalp Solutions Replenishing Conditioner odżywka uzupełniająca 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:40.25€Aktualna cena:30.19€
150.95€ za L
Matrix Food For Soft Multi-Use Hair Oil 30ml
20.70€
690.00€ za L
Joico K-Pak Reconstructing Shampoo szampon odbudowujący 1000 ml
66.13€
66.13€ za L
KMS Moist Repair Conditioner 750ml
Sugerowana cena detaliczna:55.78€Aktualna cena:44.62€
59.49€ za L
Aveda Nutriplenish Deep Moisture Shampoo 250ml
Sugerowana cena detaliczna:34.50€Aktualna cena:25.88€
103.52€ za L
Joico Blonde Life Violet Conditioner odżywka 250 ml
27.37€
109.48€ za L
Joico Blonde Life Brightening Shampoo 1000ml
66.13€
66.13€ za L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Fine-Medium Dry Hair
131.68€
243.85€ za L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Shampoo szampon do włosów puszących się 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:31.05€Aktualna cena:23.29€
116.45€ za L
KMS Moist Repair Conditioner 250ml
Sugerowana cena detaliczna:26.45€Aktualna cena:21.16€
84.64€ za L
Joico Defy Damage In A Flash 7-Second Bond Builder 200ml
30.02€
150.10€ za L
Kérastase Nutritive Hydration Hero Conditioning Duo for Dry Hair
80.50€
201.25€ za L
Aveda Scalp Solutions Refreshing Protective Mist odświeżająca mgiełka ochronna 100 ml
Sugerowana cena detaliczna:41.40€Aktualna cena:31.05€
310.50€ za L
Aveda Damage Remedy Restructuring Shampoo & Conditioner with Daily Repair Trio Bundle
Sugerowana cena detaliczna:116.15€Aktualna cena:98.73€
179.51€ za L
Joico YouthLock Anti-Frizz Blowout Crème krem do włosów puszących się 177 ml
30.94€
174.80€ za L
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
Sugerowana cena detaliczna:69.00€Aktualna cena:51.75€
345.00€ za L
Aveda Nutriplenish Masque Light Moisture maseczka nawilżająca 150 ml
Sugerowana cena detaliczna:47.15€Aktualna cena:35.36€
235.73€ za L
Joico HydraSplash Hydrating Conditioner odżywka nawadniająca 1000 ml
63.71€
63.71€ za L