305 Przedmioty
Professional Haircare for Dry Hair
Wybrane
Filtry
Joico K-Pak Reconstructing Conditioner odżywka odbudowująca 1000 ml
69.58€
69.58€ za L
Pureology Hydrate Conditioner Duo 2 x 266ml
70.15€
131.86€ za L
Pureology Nanoworks Gold Shampoo złoty szampon do włosów 266 ml
33.35€
125.38€ za L
Redken All Soft zestaw do pielęgnacji włosów grubych (3 produkty)
96.60€
120.75€ za L
Pureology Hydrate Softening Treatment 200 ml kuracja nawadniająco-zmiękczająca
43.13€
215.65€ za L
Joico Moisture Recovery Treatment Balm 500ml
45.20€
90.40€ za L
Pureology Hydrate Shampoo, Conditioner and Top Coat & Tone Routine for Neutralising and Hydrating Copper Hair
Sugerowana cena detaliczna:101.55€Aktualna cena:76.16€
104.04€ za L
KMS HeadRemedy Anti-Dandruff Shampoo 300ml
24.96€
83.20€ za L
KMS HeadRemedy Deep Cleanse Shampoo 300ml
24.96€
83.20€ za L
Living Proof Perfect Hair Day PhD Advanced Clean Dry Shampoo Duo
60.95€
136.97€ za L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Fortifying Shampoo 250ml
18.40€
73.60€ za L
Redken All Soft zestaw do pielęgnacji włosów
67.28€
122.33€ za L
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200ml
19.15€
95.75€ za L
Joico K-Pak PROFESSIONAL Reconstructor 1000ml
81.94€
81.94€ za L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Medium-Thick Very Dry Hair
144.90€
268.33€ za L
Joico Blonde Life SILVER Color Enhancing Masque 150ml
31.51€
210.07€ za l
Joico Defy Damage Protecting Home Care Kit
118.45€
131.61€ za L
Joico Blonde Life VIOLET Color Enhancing Masque 150ml
31.51€
210.07€ za l
Aveda Nutriplenish Daily Moisturising Hair Treatment - Deep Moisture 150ml
Sugerowana cena detaliczna:41.40€Aktualna cena:31.05€
207.00€ za L
Aveda Men Pure-Formance Shampoo szampon do włosów 300 ml
Sugerowana cena detaliczna:32.78€Aktualna cena:24.59€
81.97€ za L