305 Przedmioty
Professional Haircare for Dry Hair
Wybrane
Filtry
Pureology Hydrate Conditioner odżywka nawadniająca do włosów 1000 ml
68.43€
68.43€ za L
Kérastase Nutritive Bain Satin Riche Refill 500ml
44.85€
89.70€ za L
JOICO Blonde Life Brightening Conditioner rozjaśniająca odżywka do włosów 250 ml
27.31€
109.24€ za L
Pureology Hydrate Shampoo Duo 2 x 266ml
59.80€
112.41€ za L
Olaplex No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner 250ml
34.00€
136.00€ za L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Conditioner odżywka nawadniająca 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:36.80€Aktualna cena:27.60€
138.00€ za L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Shampoo szampon nawadniający 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:32.20€Aktualna cena:24.15€
120.75€ za L
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Shampoo 300ml
22.43€
74.77€ za L
KMS Moist Repair Revival Creme 125ml
Sugerowana cena detaliczna:32.20€Aktualna cena:25.76€
206.08€ za L
Living Proof Perfect Hair Day Shampoo and Conditioner Bundle for Hydration, Softness and Shine
Sugerowana cena detaliczna:69.00€Aktualna cena:55.20€
116.95€ za L
Joico Defy Damage Protective Shampoo 300ml
26.68€
88.93€ za L
Aveda Nutriplenish Deep Moisture Conditioner odżywka głęboko nawilżająca 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:40.25€Aktualna cena:30.19€
120.76€ za L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo 250ml
Sugerowana cena detaliczna:34.50€Aktualna cena:25.88€
103.52€ za L
Aveda Pure Abundance Volumising Shampoo 200ml
Sugerowana cena detaliczna:31.05€Aktualna cena:23.29€
116.45€ za L
Redken All Soft Heavy Cream krem do włosów (250 ml)
40.25€
161.00€ za L
Joico Defy Damage Protective Conditioner ochronna odżywka do włosów 250 ml
27.31€
109.24€ za L
Wella Professionals Care Invigo Nutri Enrich Deep Nourishing Shampoo szampon do włosów głęboko odżywczy 300 ml
Sugerowana cena detaliczna:20.01€Aktualna cena:15.01€
50.03€ za L