305 Przedmioty
Professional Haircare for Dry Hair
Wybrane
Filtry
Aveda Be Curly Advanced Curl Enhancer Cream 40ml
Sugerowana cena detaliczna:20.70€Aktualna cena:15.53€
388.25€ za L
Joico Dream Blowout Thermal Protection Crème krem termoochronny 200 ml
22.20€
111.00€ za L
Joico K-Pak szampon do włosów (300 ml)
26.62€
88.73€ za L
Aveda Scalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment kuracja złuszczająca do skóry głowy 150 ml
Sugerowana cena detaliczna:44.85€Aktualna cena:33.64€
224.27€ za L
Joico Humidity Blocker preparat chroniący przed wilgocią 180 ml
26.91€
149.50€ za L
Pureology Hydrate Sheer Shampoo 266ml
Sugerowana cena detaliczna:26.67€Aktualna cena:20.00€
75.19€ za L
Pureology Nanoworks Gold Conditioner złota odżywka do włosów 266 ml
38.53€
144.85€ za L
Kérastase Nutritive Bain Satin Riche 500ml
52.90€
105.80€ za L
Joico K-Pak Color Therapy Shampoo szampon do włosów farbowanych 300 ml
26.68€
88.93€ za L
Aveda Cherry Almond Leave-In Treatment kuracja bez spłukiwania z wiśniami i migdałami
Sugerowana cena detaliczna:32.20€Aktualna cena:24.15€
120.75€ za L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Conditioner odżywka nawilżająca 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:40.25€Aktualna cena:30.19€
120.76€ za L
Aveda Abundant Blow Out All-Over Volumising Spray 150ml
Sugerowana cena detaliczna:33.35€Aktualna cena:25.01€
166.73€ za L
Olaplex No.4 and No.5 Fine Shampoo and Conditioner Duo 250ml
69.95€
279.80€ za L
Biolage Hydra Source Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
52.33€
82.28€ za L
Aveda Be Curly Advanced Curl Perfecting Primer baza do włosów kręconych 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:39.10€Aktualna cena:29.33€
146.65€ za L
Aveda Smooth Infusion Style-Prep Aveda Smoother termoochronne serum do stylizacji włosów 100 ml
Sugerowana cena detaliczna:35.65€Aktualna cena:26.74€
267.40€ za L
Joico Hydra Splash Hydrating Shampoo For Fine-Medium, Dry Hair 300ml
23.58€
78.60€ za L
Joico Heat Hero Glossing Thermal Protector 180ml
21.16€
117.56€ za l
VIRTUE CORRECT Healing Oil olejek leczniczy 20 ml
29.00€
1,450.00€ za L
Joico Blonde Life Violet Shampoo szampon 300 ml
26.62€
88.73€ za L
Joico K-Pak Intense Hydrator kuracja nawilżająca do włosów 250 ml
5 gwiazdek na maksymalnie 5
1 recenzji
32.43€
129.72€ za L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Conditioner odżywka do włosów puszących się 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:36.80€Aktualna cena:27.60€
138.00€ za L