305 Przedmioty
Professional Haircare for Dry Hair
Wybrane
Filtry
Pureology Hydrate Shampoo szampon nawadniający 266 ml
Sugerowana cena detaliczna:29.90€Aktualna cena:23.92€
89.92€ za L
Redken All Soft Duo zestaw do pielęgnacji włosów suchych i łamliwych (2 produkty)
Sugerowana cena detaliczna:56.35€Aktualna cena:45.08€
50.09€ za L
Pureology Hydrate Shampoo and Conditioner Moisturising Bundle for Dry Hair, Sulphate Free for a Gentle Cleanse
Sugerowana cena detaliczna:64.98€Aktualna cena:51.98€
97.71€ za L
Pureology Hydrate Conditioner odżywka nawadniająca do włosów 266 ml
35.08€
131.88€ za L
Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment kuracja do włosów bez spłukiwania 150 ml
Sugerowana cena detaliczna:32.20€Aktualna cena:25.76€
171.73€ za L
Redken All Soft Shampoo and Conditioner Routine for Dry, Brittle Hair 500ml
75.33€
150.66€ za L
Matrix Instacure Build-A-Bond Mighty Care Conditioner 300ml
17.71€
59.03€ za L
Kérastase Nutritive Bain Satin Hydrating Shampoo for Dry Hair szampon nawadniający do włosów suchych 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:31.63€Aktualna cena:25.30€
101.20€ za L
Kérastase Nutritive Lait Vital High Nutrition Ultra-Light Conditioner for Dry, Fine to Medium Hair odżywka do włosów 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:40.25€Aktualna cena:32.20€
161.00€ za L
Redken Moisturising All Soft Shampoo For Dry, Brittle Hair szampon do włosów suchych 300 ml
Sugerowana cena detaliczna:27.03€Aktualna cena:21.62€
72.07€ za L
L’Oréal Professionnel Serié Expert Absolut Repair Gold Lightweight Mask maska do włosów 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:32.78€Aktualna cena:26.22€
104.88€ za L
Wella Professionals Care Invigo Nutri Enrich Deep Nourishing Shampoo and Conditioner Duo
Sugerowana cena detaliczna:40.02€Aktualna cena:30.02€
60.04€ za L
JOICO Blonde Life Brightening Shampoo rozjaśniający szampon do włosów 300 ml
Sugerowana cena detaliczna:26.62€Aktualna cena:19.01€
63.37€ za L
Redken All Soft Argan-6 Oil for Softness, Shine and Protection 100ml
40.25€
402.50€ za L
Aveda Be Curly Advanced Conditioner odżywka do włosów 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:40.25€Aktualna cena:30.19€
120.76€ za L