327 Przedmioty
Vegan Haircare
Wybrane
Filtry
KMS Add Volume Styling Foam 300ml
24.15€
80.50€ za L
Curlsmith Frizz Rescue Curl Retainer 237ml
26.00€
109.70€ za L
Aveda Nutriplenish Intense Hydration Crème Masque maseczka intensywnie nawadniająca 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:55.20€Aktualna cena:41.40€
207.00€ za L
Umberto Giannini Frizz Fix Wash Shampoo szampon do włosów puszących się 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:11.44€Aktualna cena:8.58€
34.32€ za L
Olaplex Nourished Hair Essentials - No.4, No.5 and No.9
89.00€
150.85€ za L
Umberto Giannini Strong Curls Define and Nourish Duo
Sugerowana cena detaliczna:26.34€Aktualna cena:19.76€
56.46€ za L
Curlsmith Hair Makeup farba do włosów – Ruby 88 ml
15.00€
170.45€ za L
Curlsmith Hair Makeup farba do włosów – Copper 88 ml
15.00€
170.45€ za L
Olaplex No.0 Bond Builder kuracja odbudowująca 155 ml
30.00€
193.55€ za L
Umberto Giannini Strong Curls Style & Hold Trio
Sugerowana cena detaliczna:38.93€Aktualna cena:29.20€
44.92€ za L
Pureology Hydrate Conditioner Duo 2 x 266ml
70.15€
131.86€ za L
KMS Tame Frizz Shampoo wygładzający szampon do włosów 300 ml
24.15€
80.50€ za L
Aveda Cherry Almond Softening Shampoo & Conditioner Bundle
Sugerowana cena detaliczna:54.05€Aktualna cena:45.94€
102.09€ za L
Aveda Nutriplenish Daily Moisturising Hair Treatment - Deep Moisture 150ml
Sugerowana cena detaliczna:41.40€Aktualna cena:31.05€
207.00€ za L
Aveda Scalp Solutions Hair & Scalp Masque 150ml
Sugerowana cena detaliczna:55.20€Aktualna cena:41.40€
276.00€ za l
Olaplex No.4P and No.5 Bundle
69.00€
138.00€ za L
Umberto Giannini Banana Butter Nourishing Superfood Conditioner odżywka z odżywczym masłem bananowym 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:10.29€Aktualna cena:7.72€
30.88€ za L
Pureology Nanoworks Trio
109.25€
234.44€ za L
Pureology Super Food Pureology Strength Cure Trio
108.10€
231.97€ za L
Pureology Hydrate Softening Treatment 200 ml kuracja nawadniająco-zmiękczająca
43.13€
215.65€ za L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo & Conditioner with Mask Bundle
Sugerowana cena detaliczna:119.60€Aktualna cena:101.66€
156.40€ za L