327 Przedmioty
Vegan Haircare
Wybrane
Filtry
KMS Moist Repair Cleansing Conditioner 275ml
Sugerowana cena detaliczna:26.45€Aktualna cena:21.16€
76.95€ za L
KMS Color Vitality Conditioner 750ml
Sugerowana cena detaliczna:55.78€Aktualna cena:44.62€
59.49€ za L
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
34.00€
136.00€ za L
Curlsmith Defrizzion Dryer
179.00€
179.00€ za unit
KMS Color Vitality Blonde Conditioner 250ml
Sugerowana cena detaliczna:26.45€Aktualna cena:21.16€
84.64€ za L
KMS ThermaShape Quick Blow Dry produkt przyspieszający suszenie włosów 200 ml
25.30€
126.50€ za L
Umberto Giannini Banana Butter Nourishing Superfood Shampoo 250ml
Sugerowana cena detaliczna:10.29€Aktualna cena:7.72€
30.88€ za L
KMS Conscious Style Multi-Benefit Spray 200ml
28.75€
143.75€ za L
Curlsmith Hair Makeup farba do włosów – Rose Gold 88 ml
15.00€
170.45€ za L
Aveda koktajl do stylizacji włosów nadający im objętości (2 produkty)
Sugerowana cena detaliczna:62.10€Aktualna cena:52.79€
52.79€ za unit
Umberto Giannini Flowerology Naturally Kinder Colour łagodna farba do włosów – ciemny blond 7.0 195 ml
Sugerowana cena detaliczna:11.50€Aktualna cena:9.20€
47.18€ za L
Umberto Giannini Grow Long Lengthening Conditioner odżywka wydłużająca włosy 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:10.29€Aktualna cena:7.72€
30.88€ za L
Aveda Nutriplenish Overnight Hydrating Serum nawadniające serum na noc 100 ml
48.30€
483.00€ za L
KMS ThermaShape Hot Flex Spray spray do stylizacji włosów w wysokiej temperaturze 200 ml
Sugerowana cena detaliczna:25.30€Aktualna cena:20.24€
101.20€ za L
Pureology Strength Cure Blonde Shampoo 266ml
Sugerowana cena detaliczna:26.67€Aktualna cena:20.00€
75.19€ za L
Pureology Strength Cure Conditioner 266ml
26.67€
100.26€ za L
KMS Color Vitality Conditioner 250ml
Sugerowana cena detaliczna:26.45€Aktualna cena:21.16€
84.64€ za L
KMS HeadRemedy Deep Cleanse Shampoo 300ml
24.96€
83.20€ za L
KMS Colour & Heat Protection Bundle for All Hair Types
60.72€
80.96€ za L
Aveda Thickening Tonic nadający objętość tonik do włosów 30 ml
20.70€
690.00€ za L
KMS Style Color Stone Wash Denim spray koloryzujący do włosów 150 ml
28.81€
192.07€ za L
KMS Hairplay Styling Gel żel do stylizacji włosów 200 ml
24.15€
120.75€ za L
KMS Add Volume Solid Shampoo 75g
24.15€
322.00€ za KG
KMS Conscious Style Everyday Conditioner 750ml
55.78€
74.37€ za L
KMS CurlUp Twisting Style Balm 250ml
33.12€
132.48€ za L