Beauty Set

Program The Beauty Set to nasza nowa społeczność miłośniczek świata urody, którą łączymy z pomocą naszych nowych ambasadorek. Po ogromnym sukcesie w Wielkiej Brytanii #TheBeautySet w końcu zawitał także w Polsce. 


The Beauty Set to grupa ekspertek i miłośniczek urody, które testują nowe produkty na lookantastic, udzielą porad, wskazówek oraz podzielą się swoimi doświadczeniami i wrażeniami na swoich własnych profilach społecznościowych.

 

Nasze ambasadorki the Beauty Set zostały specjalnie dobrane na podstawie ich kreatywności, interesujących i szczegółowych treści, dobrej jakości publikacji, pasji do świata urody i naszych produktów. 

 

Poznaj nasze wspaniałe ambasadorki i nie zapomnij odkryć i sledzić ich profilów społecznościowych, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć co takiego testowały tego miesiąca. 

 

 O sobie:

Nazywam się Ala Jarząbek, w tym roku kończę 28 lat i większość swojego dorosłego życia poświęciłam branży beauty. 


O pasji:

Od ponad 5 lat prowadzę bloga Ala ma kota, na którym nie kryję się z miłością do kosmetyków. Jako social media manager zajmuję się też kilkoma markami kosmetycznymi, które macie okazję oglądać w social mediach. 


Trzy ciekawostki:

Kocham luksusowe kosmetyki, kolekcjonuję perfumy. 

Pewności siebie dodaje mi czerwona szminka i piękne glow. 

Życiowe błędy naprawiam rozświetlaczem.
@alamakotaa

Karolina

O sobie:

Cześć! Nazywam się Karolina i od 10 lat nagrywam filmy na Youtube pod nazwą StylizacjeTV. Świat urody kocham od kiedy pamietam, zawsze pasjonowały mnie fryzury oraz makijaże. Kocham testować nowe kosmetyki, poznawać nowych ludzi i nagrywać filmy! 


Ja w 3 slowach - kreatywna, pracowita i pomocna

Styl w 3 słowach - kobiecy, wygodny, prosty


O wykształceniu i inspiracji:

Z wykształcenia jestem specjalistą od marketingu a od kilku lat prowadzę własną firmę i zajmuję się kreowaniem contentu na moich profilach. Inspiracje i dobrą energię czerpię od moich obserwatorów. Tworzymy świetną społeczność gdzie każdy może liczyć na siebie. 


O rutynie:

W mojej rutynie najważniejszy jest dokładny demakijaż po wejściu do domu i kuracje złuszczające i nawilżające.

@stylizacje

Ania

O sobie:

Świat Kosmetyków to ogromna część mojego życia, uwielbiam je od wielu lat. Kocham różnorodność, możliwość sprawdzania, testowania, a makijaż to moja ogromna pasja i zawód. Pielęgnacje doceniam za zbawienne działanie na skórę. 

Moja przygoda ze światem Beauty zaczęła w liceum czyli naprawdę dawno temu!


Ja w 3 słowach - kobieta, mama, żona

Styl w 3 słowach - zmienny, kobiecy, luźny


O inspiracji:

Uwielbiam oglądać pokazy mody, śledzę najnowsze trendy. Inspiracją dla mnie jest Świat Beauty, on mnie nakręca do działania, uważnie go śledzę i wybieram dla siebie to co wpisuje się w mój styl.


O rutynie:

Najważniejsze w mojej rutynie pielęgnacyjnej ciała, twarzy i włosów jest zawsze nawilżanie, a w makijażu naturalny i rozświetlony wygląd skóry.

@ania_glen