46 Przedmioty
Produkty na wypadające i przerzedzające się włosy
Wybrane
Filtry
OUAI Thickening Spray 177ml
29.90€
168.93€ za L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 3 for Coloured Dry and Damaged Hair with Light Thinning Loyalty Kit
Sugerowana cena detaliczna:88.44€Aktualna cena:66.33€
165.83€ za L
Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo 180ml
14.00€
77.78€ za L
Christophe Robin Fortifying Duo (Worth €61.00)
49.00€
108.89€ za L
Aveda Invati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Conditioning Treatment 100ml
44.85€
448.50€ za L
OUAI Scalp Serum serum do skóry głowy 50 ml
57.50€
958.33€ za L
NIOXIN Night Density Rescue Serum Thickening Serum for Optimised Hair Growth 70ml
Sugerowana cena detaliczna:72.68€Aktualna cena:54.51€
778.71€ za L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 2 Leave on Treatment 100ml
Sugerowana cena detaliczna:36.80€Aktualna cena:27.60€
276.00€ za L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 3 for Coloured Dry and Damaged Hair with Light Thinning Trial Kit
Sugerowana cena detaliczna:55.66€Aktualna cena:41.75€
208.75€ za L
Umberto Giannini Root To Tip Anti Hair Fall Treatment 100ml
Sugerowana cena detaliczna:12.59€Aktualna cena:9.44€
94.40€ za L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 3 Leave on Treatment 100ml
Sugerowana cena detaliczna:36.80€Aktualna cena:27.60€
276.00€ za L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 1 Leave on Treatment 100ml
Sugerowana cena detaliczna:36.80€Aktualna cena:27.60€
276.00€ za L
NIOXIN Density Defend Diaboost Hair Thickening Serum Leave-In Scalp Treatment Serum 100ml
Sugerowana cena detaliczna:72.68€Aktualna cena:54.51€
545.10€ za L
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
69.00€
460.00€ za L