305 Przedmioty
Professional Haircare for Dry Hair
Wybrane
Filtry
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250ml
18.40€
73.60€ za L
Shu Uemura Art of Hair Izumi Tonic Rice Water Shampoo and Hair Mask Routine
108.43€
216.86€ za L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Day and Night Bond Booster 75ml
23.00€
306.67€ za L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Sugerowana cena detaliczna:27.60€Aktualna cena:20.70€
138.00€ za L
Joico YouthLock Anti-Frizz Blowout Crème krem do włosów puszących się 50 ml
11.50€
230.00€ za L
Joico Moisture Recovery Hydrating Supersize Duo
173.34€
86.67€ za L
Redken All Soft Heavy Cream Duo maska do włosów (2 x 250 ml)
80.50€
161.00€ za L
Joico K-Pak Color Therapy Supersize Duo
194.20€
97.10€ za L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Day and Night Bond Booster Duo
34.50€
106.15€ za L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Repair and Structure Spray 150ml
21.85€
145.67€ za L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 95ml
Sugerowana cena detaliczna:124.66€Aktualna cena:93.50€
984.21€ za L
Goldwell Dualsenses Color Revive Cool Red 200ml
22.66€
113.30€ za L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring 60Sec Treatment 200ml
21.85€
109.25€ za L
Joico K-Pak Reconstructing Supersize Duo
194.20€
97.10€ za L
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60Sec Treatment 200ml
21.85€
109.25€ za L
Joico YouthLock Conditioner odżywka do włosów 50 ml
10.35€
207.00€ za L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo and Conditioner 1L Duo
79.35€
79.35€ za L
Joico JoiFull Volumizing Supersize Duo
173.34€
86.67€ za L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Sugerowana cena detaliczna:59.11€Aktualna cena:44.33€
1,477.67€ za L
Joico Defy Damage Protecting Supersize Duo
194.20€
97.10€ za L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Set
Sugerowana cena detaliczna:33.35€Aktualna cena:26.68€
53.36€ za L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150ml
21.85€
145.67€ za L
Color Wow Curly Duo
59.80€