586 Przedmioty
Get Ready With Us - Professional Haircare
Wybrane
Filtry
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo For Thick Frizzy Hair 80ml
16.10€
201.25€ za L
L’Oréal Professionnel Tecni.ART Flex Blowdry Multi-Benefit Cream 150ml
23.00€
153.33€ za L
Redken Root Lifting Volume Hair Spray spray do włosów 300 ml
29.33€
97.77€ za KG
L'Oréal Professionnel Serié Expert Pro Longer Mask 250ml
32.78€
131.12€ za L
Biolage Hydra Source Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
52.33€
82.28€ za L
Redken All Soft Mega Curls HydraMelt Leave-In Hair Conditioner odżywka do włosów kręconych bez spłukiwania 150 ml
Sugerowana cena detaliczna:36.23€Aktualna cena:30.80€
205.33€ za L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo, Rinse-off Serum and Mask Routine for Damaged Hair
Sugerowana cena detaliczna:104.65€Aktualna cena:83.72€
128.80€ za L
Kérastase Resistance Masque Extentioniste maseczka wzmacniająca do włosów 200 ml
58.65€
293.25€ za L
Kérastase Première Intensive Shine Repairing Oil nabłyszczający olejek naprawczy 30 ml
50.60€
1,686.67€ za L
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Shampoo Anti Frizz & Smoothing 300ml
31.05€
103.50€ za L
Redken Quick Blowout Accelerated Blowdry Spray 125ml
31.63€
186.06€ za L
Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme 75ml
67.28€
897.07€ za L
Kérastase Energising Scrub peeling energetyzujący 250 ml
59.23€
236.92€ za L
Redken All Soft Mega Curls Conditioner odżywka do włosów kręconych 300 ml
Sugerowana cena detaliczna:29.33€Aktualna cena:24.93€
83.10€ za L
Redken Extreme Play Safe Treatment kuracja do włosów 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:32.20€Aktualna cena:27.37€
109.48€ za L