585 Przedmioty
Get Ready With Us - Professional Haircare
Wybrane
Filtry
Kérastase Chroma Absolu Huile Cicagloss 30ml
33.35€
1,111.67€ za L
Szampon i maska do włosów zniszczonych Kérastase Resistance Therapiste
93.73€
208.29€ za L
Redken Brews Men's Work Hard Molding Paste pasta do stylizacji włosów 150 ml
Sugerowana cena detaliczna:23.00€Aktualna cena:19.55€
195.50€ za L
Redken All Soft Mega Curl Intense Hydrating and Nourishing Routine Set for Curly and Coily Hair
Sugerowana cena detaliczna:92.58€Aktualna cena:78.69€
104.92€ za L
Kérastase Bain Oleo-Relax szampon do włosów 250 ml
35.08€
140.32€ za L
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 500ml
67.28€
134.56€ za L
Pureology Strength Cure Shampoo szampon wzmacniający do włosów blond 266 ml
29.90€
112.41€ za L
Redken Extreme Strength Repair Hair Mask For Damaged Hair maska do zniszczonych włosów 250 ml
Sugerowana cena detaliczna:40.25€Aktualna cena:34.21€
136.84€ za L
Kérastase Blond Absolu Shine, Strength and Neutralising Trio
112.70€
150.27€ za L
Redken Amino Mint Scalp Cleansing for Greasy Hair Shampoo and Acidic Bonding Concentrate Conditioner Bundle
Sugerowana cena detaliczna:61.53€Aktualna cena:52.30€
87.17€ za L
Redken Acidic Bonding Concentrate Curls Silicone-Free Conditioner odżywka do włosów kręconych 300 ml
Sugerowana cena detaliczna:32.20€Aktualna cena:27.37€
91.23€ za L
Matrix Mega Sleek Anti-Frizz Topcoat 30ml
20.93€
697.67€ za L
Redken Extreme Length Shampoo Duo (2 x 300ml)
54.05€
90.08€ za L
Biolage Scalp Sync Clarifying Shampoo 400ml
31.63€
79.08€ za L