Wyprzedano
Balsam Restore Bionic Lotion marki NeoStrata to lekki, przeciwstarzeniowy preparat nawilżający, idealny dla osób, które preferują lekką konsystencję balsamu.
Ten balsam nawilżający, którego działanie zostało potwierdzone klinicznie, poprawia stan skóry suchej, zaczerwienionej i łuszczącej się, a ponadto nadaje się zarówno do twarzy, jak i ciała. Zwalcza suchość skóry i pomaga zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym przez czynniki środowiskowe i oksydacyjne. Jego receptura wzbogacona jest o polihydroksykwasy (PHA), humektanty, które przyciągają i wiążą wilgoć w skórze. Zapewniając efekt wygładzenia i nawilżenia, balsam odżywia i chroni skórę. Klinicznie wykazano, że redukuje suchość, zaczerwienienie i łuszczenie się skóry związane z powszechnymi dolegliwościami skóry.
Bezzapachowy.
Aqua/Water/Eau, Gluconolactone, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Lactobionic Acid, Octyldodecyl Neopentanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ammonium Hydroxide, Sorbitan Stearate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Tocopheryl (Vitamin E) Acetate, Dimethicone, Arginine, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Ethoxydiglycol, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Sulfite, Sodium Bisulfite, Methylparaben, Chlorphenesin.
Często kupowane razem

Ten produkt
Neostrata Restore Bionic Lotion 200ml
48.95€
Inni klienci kupili
Wszystkie recenzje klientów
Obecnie nie ma żadnych recenzji.