O Clinique

O Clinique

Od pielęgnacji skóry po makijaż, każdy produkt jaki tworzymy jest przebadany dermatologicznie i spersonalizowany dla każdego rodzaju skóry i jej problemów. Clinique jest w 100% wolny od zapachów. Dlaczego? Ponieważ reakcje alergiczne wywołują irytacje, a one mogą przyczyniać się do powstawania zmarszczek czy nierównego kolorytu skóry. Formuły produktów nie posiadają alergenów. Każdy produkt jest testowany 12 razy na 600 osobach i jeśli nawet jedna z tych aplikacji wywoła jakąkolwiek reakcję, formuła jest poddawana badaniom ponownie.

Clinique

Clinique jest znaną na całym świecie marką kosmetyczną. Pierwsza marka na świecie, która rozpoczęła pracować z dermatologami. Ich idea: start 3, 2, 1 została pozytywnie przyjęta na świat urody i szybko zyskała swoje zwolenniczki. Nie zapominajmy również o kosmetykach do makijażu, które niezależnie czy szukasz czegoś lekkiego na całodzienny makijaż, czy też czegoś z odrobiną pazura na wieczorową randkę, znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

2019 © The Hut.com Limited, firma zarejestrowana w Anglii i Walii (numer firmy 05016010) pod zarejestrowanym adresem: Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ)

Zapłać bezpiecznie z
Visa Mastercard Maestro Amex